Samsung Galaxy Core – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia

Samsung uwielbia nas obsypywać wieloma urządzeniami z każdej półki cenowej. Wiele osób z powodu identycznego wyglądu smartfonów nawet nie jest w stanie rozróżnić z jakim modelem mają do czynienia. My sprawdzamy co do zaoferowania w kwestii zestawu ma Samsung Galaxy Core oraz czy po wzięciu do ręki telefon ten jest na tyle ciekawy, aby zostać z nim na dłużej. Więcej znajdziecie w dalszej części wpisu.

Dwurdzeniowy Quallcomm o taktowaniu 1 GHz, układ graficzny Adreno 203, 1 GB RAM oraz 4,3″ ekran tak w suchych cyferkach prezentuje się Galaxy Core. Osobiście specyfikacja całkiem ciekawa, lecz dzisiaj nie tyle o specyfikacji co o jakości wykonania i ogólnym przedstawieniu urządzenia. Bo w końcu co komu po specyfikacji kiedy jego smartfon jest po prostu nie wygodny i nie funkcjonalny. Co o nim sądzi nasza redakcja? Dowiecie się z materiału poniżej.

 

0

One Reply to “Samsung Galaxy Core – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia”

  • […] sporo o tym telefonie powiedziałem w pierwszej części testu (znajdziecie go klikając tutaj). Jednak dzisiaj, oprócz krótkiego nawiązania do poprzedniej recenzji zajmiemy się ogólnym […]

Comments are closed for this post.