Samsung Galaxy Tab 3 8.0 “Game Edition” z kontrolerem Samsunga

Nie dalej jak dwa dni temu pisaliśmy na
parajumpersonlinestore temat GamePada od Samsunga (możecie o nim przeczytać klikając tutaj, a już teraz producent przedstawia pierwszy z nim zestaw kierowany teoretycznie dla graczy.

Napisałem słowo teoretycznie, gdyż… No właśnie, w Sklepie Play pojawia się coraz więcej dobrych gier, które mogą przyciągnąć zdecydowanie na dłużej, lecz dalej najpopularniejsze produkcje, to te najprostsze. Z pewnością tablet z kontrolerem póki co nie zastąpi nam stacjonarnej konsoli czy chociażby PS Vita w kwestii gier, za to pozwoli na korzystanie we wszelaki sposób, a nie tylko na wirtualną rozrywkę.

samsung_galaxytab_gameedition

Galaxy Tab 3 8.0 oferowany w tym zestawie niczym nie wyróżnia się od edycji zwykłej, lecz w zestawie oprócz samego tabletu i kontrolera znajdziemy przejściówkę HDMI, która pozwoli na zabawę z użyciem zdecydowanie większego ekranu.

W chwili obecnej nie znamy ceny, ani daty premiery całego zestawu, ale trzeba się przygotowywać, że będzie miała ona miejsce w pierwszych dwóch miesiącach 2014 roku. Podsumowując ten krótki wpis, to moim zdaniem taki zestaw może sprzedać się całkiem nieźle, o ile Samsung nie przesadzi z ceną lub operatorzy zdecydują się na wprowadzenie Galaxy Taba 3 “Game Edition” do swojej oferty.

0