Samsung Unpacked na targach MWC

Prawie cały technologiczny świat czeka na targi MWC, gdzie są prezentowane najbardziej oczekiwane smartfony. Oprócz tego po targach w Barcelonie producenci organizują różnego rodzaju konferencje, podczas których również niektóre urządzenia są zaprezentowane. Samsung podał do wiadomości, że połączy te dwa elementy i zorganizuje konferencję Samsung Unpacked na targach MWC.

Samsung na swoim oficjalnym koncie na Twitterze zamieścił taki oto obraz:

 

slogo

Jest to oficjalna zapowiedź konferencji Samsunga na targach MWC, które odbywają się w Barcelonie w dniach 24-27 lutego. Jest to pierwsza konferencja z serii Unpacked. Jak widać, ma się ona odbyć w poniedziałek, 24 lutego o 20:00 czasu polskiego. Jednak najważniejszym szczegółem jest cyfra “5”. Jest bardzo prawdopodobne, iż oznacza to… Sami-Wiecie-Co. Nowego Galaxy S5. Wcześniej rozmaite informacje donosiły, że Samsung zaprezentuje piątą generację swojego flagowego smartfonu dopiero na konferencji w okolicach kwietnia-maja. Jedna cyfra “5” na zaproszeniu nowego Galaxy S5 nie czyni, ale skoro Samsung oficjalnie zamieszcza takie informacje, to coś musi być na rzeczy.

A wszystko to najprawdopodobniej po to, by nie dać konkurencji uciec zbyt daleko. LG może zaprezentować LG G Pro 2 na targach MWC, a być może również i LG G3. Jeśli minie zbyt dużo czasu, smartfony LG zdążą się dobrze sprzedać i wzbudzić sensację w świecie technologicznym swoimi parametrami. Tego Samsung chce uniknąć, dlatego być może zaprezentuje Galaxy S5 już w Barcelonie. Jeśli się pojawi więcej informacji, postaramy się was jak najszybciej o tym poinformować – możecie też liczyć na naszą prezentację nowości prosto z targów MWC.

Na naszym blogu podawaliśmy już sporo informacji o Samsungu Galaxy S5 – wszystkie wpisy na ten temat możecie przeczytać tutaj.

źr: Samsung, wł

0

2 Replies to “Samsung Unpacked na targach MWC”

  • […] Z trzech wyżej wymienionych producentów póki co tylko ten pierwszy oficjalnie zaprosił na swoją konferencję. Zaproszenia na konferencję prasową wysyłane oficjalnie przez producenta mówią, iż konferencja odbędzie się o 20:30 czasu środkowoeuropejskiego (używanego aktualnie w Polsce) 24 lutego – czyli tego samego dnia, co konferencja Samsung Unpacked 5, o której pisaliśmy w osobnym wpisie. […]

  • […] dzień targów, który zapowiada się szalenie ciekawie. 24 lutego odbędą się między innymi konferencja Samsunga o nazwie Unpacked 5 oraz konferencja Sony. O zaprezentowanych nowościach będzie można przeczytać na naszym blogu […]

Comments are closed for this post.