Smartfon Xtreamer JoyZ

Znacie firmę Xtreamer? Human Media wprowadza na polski rynek smartfon tej raczej mało znanej marki. Zobaczcie jak prezentuje się Xtreamer JoyZ. 

Smartfon posiada czterordzeniowy procesor Samsung Exynos z grafiką Mali-400, wyposażony w GPS, radio FM, dwie kamery, w tym jedną 13Mpix z autofocusem, podwójny mikrofon, pamięć 8GB. Wysokiej rozdzielczości ekran 4.7″ 1280×720 chroni powłoka Gorilla Glass 2. Oferuje kompletną obsługę łączności 2G i 3G oraz WiFi i BlueTooth. Pojemna bateria 2500mAh zapewnia 250g czuwania, 10g rozmów, 6g korzystania z internetu WiFi lub 3G. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean z odblokowanym dostępem do konta administratora (root access).

Xtreamer_JoyZ_02

Aparat Xtreamera ma rozdzielczość 13Mpix i pozwala na nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości 1080p. Do dyspozycji użytkownika jest lampa błyskowa, która może też doświetlać nagrania wideo. Druga kamera ma rozdzielczość 2Mpix.

Xtreamer_JoyZ_07
Wyposarzenie smartfonu dopełnia sensor położenia z akcelerometrem, czujnik oświetlenia pozwalający na automatyczną regulację ekranu LCD w celu optymalizacji poboru energii, czujnik zbliżeniowy wykrywający przyłożenie urządzenia do ucha oraz standardowe złącze słuchawek. Dla zaawansowanych użytkowników producent pozostawił opcję dostępu do konta administratora systemu Android, pozwalając na ingerencję w wewnętrzną konfigurację sprzętu.

Xtreamer_JoyZ_10Xtreamer_JoyZ_03Xtreamer_JoyZ_05
Xtreamer YoyZ wraz z akumulatorem waży tylko 145g i ma niecałe 11mm grubości. Pojemność baterii wynosi 2500mAh, co ma w teorii zapewnić 250 godzin czuwania w trybie GSM, do 10 godzin rozmów i 6 godzin transmisji danych lub odtwarzania wideo.

Cena to 1369 zł.

A jak Wam się podoba ?

(ź) Human Media

0