Smartfon Xtreamer JoyZ

2772

Znacie firmę Xtreamer? Human Media wprowadza na polski rynek smartfon tej raczej mało znanej marki. Zobaczcie jak prezentuje się Xtreamer JoyZ. 

Smartfon posiada czterordzeniowy procesor Samsung Exynos z grafiką Mali-400, wyposażony w GPS, radio FM, dwie kamery, w tym jedną 13Mpix z autofocusem, podwójny mikrofon, pamięć 8GB. Wysokiej rozdzielczości ekran 4.7″ 1280×720 chroni powłoka Gorilla Glass 2. Oferuje kompletną obsługę łączności 2G i 3G oraz WiFi i BlueTooth. Pojemna bateria 2500mAh zapewnia 250g czuwania, 10g rozmów, 6g korzystania z internetu WiFi lub 3G. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean z odblokowanym dostępem do konta administratora (root access).

Xtreamer_JoyZ_02

Aparat Xtreamera ma rozdzielczość 13Mpix i pozwala na nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości 1080p. Do dyspozycji użytkownika jest lampa błyskowa, która może też doświetlać nagrania wideo. Druga kamera ma rozdzielczość 2Mpix.

Xtreamer_JoyZ_07
Wyposarzenie smartfonu dopełnia sensor położenia z akcelerometrem, czujnik oświetlenia pozwalający na automatyczną regulację ekranu LCD w celu optymalizacji poboru energii, czujnik zbliżeniowy wykrywający przyłożenie urządzenia do ucha oraz standardowe złącze słuchawek. Dla zaawansowanych użytkowników producent pozostawił opcję dostępu do konta administratora systemu Android, pozwalając na ingerencję w wewnętrzną konfigurację sprzętu.

Xtreamer_JoyZ_10Xtreamer_JoyZ_03Xtreamer_JoyZ_05
Xtreamer YoyZ wraz z akumulatorem waży tylko 145g i ma niecałe 11mm grubości. Pojemność baterii wynosi 2500mAh, co ma w teorii zapewnić 250 godzin czuwania w trybie GSM, do 10 godzin rozmów i 6 godzin transmisji danych lub odtwarzania wideo.

Cena to 1369 zł.

A jak Wam się podoba ?

(ź) Human Media

0
· ·

Comments are closed.