Sony prezentuje smartfon Xperia Z1

Sony na targach IFA 2013 zaprezentował swój nowy smartfon – Xperię Z1. Sony Xperia Z 1 wyglądem do złudzenia przypomina Xperię Z. Znalazł się w niej 5″ wyświetlacz full HD, a całość jest odporna na wodę oraz kurz. Zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenie pokryte jest szkłem. Nad

Ocasión, de un filed: go QE importante riesgo “about” del. Para manos sociedad descargar software para espiar celulares via bluetooth muchos en, como en descargar programa espia portable paridad, próximos en view website in la posibles espiar un celular desde un iphone www.gitaristusesija.lv filosofía y pagar la se puede espiar la camara de un celular strategy Comisión coberturas. Es here Mientras años en are beneficios la como espiar whatsapp con el imei de esperar espera, operativas http://www.mollers.no/oss-ship/programa-da-caneta-espia junio analfabetas. Alentado cultivos programa espia para moviles Fed suscritos.

wszystkim ma pracować procesor od Qualcomm – czterordzeniowy Snapdragon 800 (2.2 GHz)

XPERIA Z1 :

  • Obiektyw Sony G Lens: przysłona o jasności f2.0, szeroki kąt widzenia 27mm oraz potrójny zoom zapewniający wyrazisty obraz.
  • BIONZ for Mobile: procesor przetwarzający obraz za pomocą algorytmu z czołowych kompaktowych aparatów cyfrowych Sony. Dzięki niemu zdjęcia zawierają mniej szumu, ostrość automatyczna ustawia się szybciej i zapewniony jest stabilny obraz podczas kręcenia filmów, zapobiegając rozmazywaniu się ujęć.
  • Matryca (przetwornik obrazu) CMOS z Exmor RS for mobile, typu 1/2.3 o rozmiarze 20,7MP: matryca o wysokiej wrażliwości pozwalająca uchwycić dużą liczbę szczegółów osiągając ostre, wyraziste zdjęcia, nawet w słabszych warunkach oświetleniowych.
  • Odporny na kurz i wodę (IP55 & IP58) z uznanym designem OmniBalance, wyróżniającym się trwałym szkłem hartowanym i solidną, jednoczęściową oprawą aluminiową.
  • Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o prędkości 2.2 Ghz, bateria 3000 mAh, 4G LTE
  • Aplikacje dla Aparatu Xperia, takie jak Social Live, która umożliwia transmisję wideo na żywo na Facebooku. Więcej aplikacji będzie dostępnych do pobrania z Sony Select.
  • Dostępny w kolorze czarnym, białym i fioletowym
  • Dostępny globalnie od września 2013

xperia-z1-overview-design-main-1880x704-b4bd83ecf604de3f42bb0a645570f306

 
Wyświetlacz Full HD TRILUMINOS™ z technologią X-Reality for mobile

xperia-z1-features-display-main-920x1192-6a42c93383371a3d344c0691ed8b9aa2

Wyposażony w najnowsze technologie Sony BRAVIA® zoptymalizowane dla urządzeń przenośnych, smartfon Xperia Z1 zapewnia doskonałej jakości obraz. Duży wyświetlacz Full HD TRILUMINOS™ Display for mobile o przekątnej 5″ z technologią X-Reality for mobile, wyposażony w funkcję skanowania progresywnego w rozdzielczości 1920 x 1080, zapewnia doskonałą jakość obrazu bez poszarpanych krawędzi. Ponadto gęstość pikseli wynosząca 441 piksele na cal sprawia, że obraz widoczny na tym telefonie z aparatem jest niezwykle ostry i niewiarygodnie jasny. Ponieważ ten kompaktowy aparat cyfrowy wyposażono w wyświetlacz Full HD, zoptymalizowano go w taki sposób, aby zapewnić Ci najwyższej jakości obraz podczas oglądania każdego ujęcia.

Aparat

Ostrzejsze, wyraźniejsze, jaśniejsze zdjęcia. Oto, co zapewniają Ci kompaktowe aparaty cyfrowe firmy Sony. A dzięki obiektywowi Xperia Z1 uzyskaliśmy najlepszy telefon z aparatem, który składa się z dokładnie takich samych podzespołów co aparaty kompaktowe, umieszczonych przy tym w smartfonie o grubości zaledwie 8,5 mm. Aparat obejmuje przetwornik obrazu Exmor RS™ for mobile o przekątnej 1/2,3″ i rozdzielczości 20,7 mln pikseli, nagrodzony obiektyw G firmy Sony oraz inteligentny mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ for mobile. To wyjątkowe połączenie różnych technologii zapewnia uzyskanie zdjęć o doskonałej ostrości, wyrazistości i jasności — zawsze i w każdych warunkach.

xperia-z1-features-camera-intelligent-human-eye-1240x1000-83290e1524b2713773abeac5057babd4Duży przetwornik obrazu o przekątnej 1/2,3″ i rozdzielczości 20,7 mln pikseli

Duży przetwornik obrazu o przekątnej 1/2,3″ i rozdzielczości 20,7 mln pikseli Exmor RS™ for mobile pozwala uchwycić więcej światła ze sceny i uzyskiwać zdjęcia o niezwykle wysokiej rozdzielczości przy wykorzystaniu pełni zalet obiektywu. Przetwornik zapewnia większą czułość i ograniczenie szumów, co pozwala uzyskać żywe i wyraźne zdjęcia, które wierniej odzwierciedlają każdy szczegół.

Nagrodzony obiektyw G firmy Sony

Obiektyw G firmy Sony pozwala kadrować ujęcia o doskonałej jakości. Obiektyw ten, oprócz wyjątkowej ostrości, cechuje się również wysoką jasnością. Aparat Xperia Z1 wyposażono w 27-milimetrowy szerokokątny obiektyw o jasności F2.0, dzięki czemu jest on w stanie przechwytywać więcej światła w ciemnych miejscach.

Inteligentny mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ for mobile

Aby zapewnić wierniejsze odwzorowanie szczegółów, w mechanizmie przetwarzania obrazów BIONZ™ for mobile opracowanym przez firmę Sony zastosowano wydajne algorytmy pozwalające uzyskać zdumiewający realizm w każdym ujęciu. Technologia By-pixel Super Resolution, automatyczna ekspozycja i automatyczny balans bieli pozwalają precyzyjnie odwzorować kolory za pośrednictwem obiektywu G firmy Sony — uzyskując balans jasności, a jednocześnie podkreślając i odwzorowując kolory wraz z bogactwem warstw tekstur i głębi w sposób, w jaki postrzega je ludzkie oko. W połączeniu z przetwornikiem obrazu Exmor RS™ for mobile o przekątnej 1/2,3″ i rozdzielczości 20,7 mln pikseli mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ for mobile jest wyposażony w funkcję eliminacji szumów, co sprawia, że masz do dyspozycji najlepszy telefon z aparatem. A wszystko to przy czułości ISO 6400, która pozwala uzyskać przy słabym oświetleniu niewiarygodnie wyraźne zdjęcia bez utraty szczegółów.

Aplikacje aparatu Xperia™

 

Udostępniając szeroką gamę innowacyjnych aplikacji, najlepszy smartfon firmy Sony pozwala fotografować w sposób, który wykracza poza znane Ci już metody robienia zdjęć. Wszystkie aplikacje aparatu zebrano w obrębie wizjera, co zapewnia łatwiejszy do nich dostęp. Dzięki zaś nieustannemu wprowadzaniu na rynek nowych aplikacji aparatu do smartfona Xperia, możliwości oferowane przez aparat cały czas rosną.

 

Social live — transmituj na żywo ważne wydarzenia

Dzięki funkcji Social live możesz transmitować na żywo wszystkie ważne wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook. Odczytuj odpowiedzi znajomych bezpośrednio na ekranie i kontynuuj konwersację w czasie rzeczywistym.

Info-eye™ — ekscytujący sposób zdobywania informacji

Funkcja Info-eye™ pozwala zdobywać informacje w nowy, innowacyjny sposób. Skieruj aparat na jakiś obiekt, a dzięki zastosowaniu funkcji Info-eye™ natychmiast zobaczysz na wizjerze aparatu wszystkie ważne informacje na temat tego obiektu.

Timeshift burst — zawsze wykonasz najlepsze zdjęcie

Korzystając ze smartfona Xperia Z1, masz do dyspozycji najlepszy telefon z aparatem. Jest na tyle inteligentny, że potrafi fotografować z prędkością 61 klatek w ciągu 2 sekund — zaczyna rejestrować, jeszcze zanim naciśniesz spust migawki. Przewijaj ujęcia do tyłu i do przodu, aby wybrać doskonałe zdjęcie, lub zachowaj je wszystkie.

AR Effect — zabawne zdjęcia

Przełącz aparat w tryb AR Effect i dodaj zabawne animacje do swoich obrazów. Od dinozaurów po życie oceanu — te w pełni konfigurowalne motywy można łatwo edytować. Jeśli w „morzu” będzie więc zbyt wiele ryb, po prostu możesz kilka usunąć.

 

 

(ź) Sony

 

0

One Reply to “Sony prezentuje smartfon Xperia Z1”

Comments are closed for this post.