T-Mobile daje w prezencie Tablet za przejście

Od 11 lipca czyli od jutra w sklepie internetowym T-Mobile dostępna jest nowa oferta dla klientów którzy chcą przenieść numer. Dzięki niej klient, zawierający umowę w sklepie internetowym T-Mobile oprócz wybranego smartfona otrzyma w prezencie tablet. Nowa oferta T-Mobile Canada Goose Dame znajdziecie wyłącznie w sklepie internetowym dla klientów przenoszących numer abonamentowy od innego operatora. Umowa w tej propozycji jest zawierana na 24 miesiące, a klienci oprócz wybranego goosenorge przez siebie telefonu, otrzymają od T Mobile w prezencie nowoczesny tablet Prestigio PMP5870C.

multipad_7.0_ultra_duo

W ofercie dostępne są 4 opcje abonamentu. W najniższym klient otrzymuje pakiet 500 minut do wszystkich sieci, które wymieniają się na SMS-y i MMS-y oraz 1 GB danych na swobodne korzystanie z Internetu w wybranym smartfonie. W najlepszej opcji klient otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz większy pakiet danych.

Klienci decydując się na jeden z abonamentów mogą rozszerzyć pakiet dostępnych w nim usług o dodatkowe opcje już od 1,99 zł za każdą z nich. Do wyboru mają pakiet 100 000 SMS/MMS, Sieć Rodzinną w grupie 2- lub 4-osobowej, czy dodatkowy pakiet nielimitowanych rozmów w T-Mobile lub do wszystkich sieci krajowych.

Szczegóły od jutra na stronach T-mobile

0