Tablet z LTE 150 Mb/s w ofercie Cyfrowego Polsatu

28 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadzi do sprzedaży nowy tablet – Huawei MediaPad 10 FHD. Jest to pierwszy model tabletu w ofercie operatora z wbudowanym modemem LTE umożliwiającym pobieranie danych z szybkością do 150 Mb/s. Urządzenie będzie dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu już za 0 zł na start.
Wraz z tabletem Huawei MediaPad 10 FHD dostępny będzie pakiet 3 GB danych (nawet 8 GB dla abonentów usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu) z miesięcznym abonamentem 29,90 zł. Tablet będzie można kupić na raty, a użytkownik poruszając się w określonych przedziałach, będzie mógł zdecydować o liczbie rat do spłacania i dostosować elastycznie swój wybór do możliwości finansowych. Minimalnie może to być 12 rat, maksymalnie aż 36. Umowa sprzedaży ratalnej umożliwia również wcześniejszą spłatę wszystkich lub kilku rat.

Huawei_MediaPad_10_FHD_LTE

Tablet Huawei MediaPad 10 FHD z systemem Android 4.04 posiada wbudowany modem LTE, który pozwala na pobieranie danych z szybkością do 150 Mb/s i pozostawanie online poza domem i dostępem do Internetu stacjonarnego. Na tablecie można wygodnie korzystać np. z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD) bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.
Tablet posiada procesor czterordzeniowy Hisilicon K3V2 Cortex-A9, który zapewnia szybką pracę i wysoką wydajność grafiki 3D oraz 10-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920×1200 pikseli. Ma także wbudowane 16 GB pamięci Flash i 2 GB pamięci RAM. Obsługuje Wi-Fi i Bluetooth oraz posiada gniazdo karty micro SD (TF) do 32GB. Ma wbudowany GPS, aparat fotograficzny oraz 2 kamery – Full HD z tyłu i HD z przodu urządzenia. Wszystkie te parametry sprawiają, że Huawei MediaPad 10 FHD idealnie sprawdza się podczas korzystania z gier, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Preinstalowana na tablecie aplikacja ipla zapewnia dostęp do bogatej bazy treści oferowanych przez największą polską telewizję internetową.
Oferta z tabletem Huawei MediaPad 10 FHD będzie dostępna w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Jej szczegóły można znaleźć w Regulaminie Promocji „Internet LTE z tabletami i laptopami już za 0 zł na start”.

(ź) Cyfrowy Polsat

0