Wakacyjny konkurs TelefonyTablety.pl – do wygrania 8 par słuchawek!

Wspólnie z całą redakcją postanowiliśmy zrobić konkurs dla czytelników, który nie dość, że będzie prosty, to jeszcze możecie zgarnąć aż 8 par słuchawek! Tyle słowem wstępu, czas przejść do objaśnienia zasad.

Zasady konkursu:

1. Aby wygrać słuchawki musicie znaleźć obrazek umieszczony pod tymi punktami w jednym z naszych wpisów. Uwaga! Obrazek może zostać zamieszczony zarówno w najnowszym wpisie jak i tym, który został dodany kilka miesięcy temu.
2. W odstępie 6-8 dni będzie pojawiał się kolejny wpis konkursowy na naszej stronie. Tam zostanie podana informacja o tym, że już możecie zacząć szukać kolejnego obrazka. Dlatego warto zaglądać częściej niż co tydzień, bo równie dobrze kolejny wpis może pojawić się już w przyszłą środę!
3. Osoba, która jako pierwsza znajdzie obrazek musi zalogować się do platformy Disqus (system komentarzy pod wpisem) za pomocą Facebook’a i dodać komentarz zawierający link do wpisu z obrazkiem. Aby się zalogować wystarczy kliknąć ikonkę ze znaczkiem FB.
4. Zalogowanie przez serwis Facebook przed dodaniem komentarza w platformie Disqus jest konieczne, aby uniknąć sytuacji podszywania się pod zwycięzce oraz, aby można było łatwiej porozumieć się ze zwycięzcą.
5. Na znalezienie obrazka jest czas aż do dodania następnego wpisu konkursowego.
6. Jeśli po 72 godzinach od dodania wpisu informującego o konkursie żadna osoba nie znajdzie obrazka, wówczas zostanie podana wskazówka dotycząca wpisu, w którym został umieszczony obrazek, aby można było go łatwiej odnaleźć.
7. Jeśli po 120 godzinach od dodania wpisu żadna osoba nie znajdzie obrazka, to analogicznie do wcześniejszego punktu zostanie podana kolejna wskazówka.
8. W przypadku, gdy żadna z osób nie znajdzie obrazka przez cały czas trwania danej edycji konkursu, zostanie zorganizowany konkurs dodatkowy.
9. Nagrodą za zwycięstwo w konkursie są słuchawki Street Music marki Forever oferujące bardzo dobrą jakość dźwięku i ładne wykonanie.
10. Konkurs trwa aż do rozdania 8 par słuchawek, aczkolwiek serwis TelefonyTablety.pl może opisany konkurs przedłużyć, bądź też zakończyć wcześniej.
11. Dzisiejszy konkurs rozpoczyna się od godziny 20 i dokładnie w tym czasie do jednego z naszych wpisów zostanie dodany poniższy obrazek.

   saywatagain

Już dzisiaj zaczynamy rozdawać poniższe słuchawki! Spieszcie się, aby nikt Wam ich nie zgarnął tuż sprzed nosa!

cea95298520e25848495cb78e15dfee7Słuchawki będą w 3 kolorach do wyboru: czarnym, czerwonym i białym

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to piszcie w komentarzach, a my na nie odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Drugi tydzień konkursu znajdziecie klikając tutaj!

Do rozdania zostało jeszcze 6 par słuchawek.

4

17 Replies to “Wakacyjny konkurs TelefonyTablety.pl – do wygrania 8 par słuchawek!”

Comments are closed for this post.