Windows Phone 8.1 dostępny dla deweloperów!

Zapewne niewielu czytelników naszego portalu posiada konto deweloperskie na platformy Windows Phone, ale to nic nie szkodzi. Chodzi o to co ta informacja oznacza dla przeciętnego Kowalskiego posiadającego telefon na systemie Windows Phone? Wydawać by się mogło, że niewiele, ale po głębszej analizie możemy stwierdzić, że skoro wersja deweloperska jest już gotowa, to znak, że prace trwają w najlepsze i nasz wcześniej wspomniany Kowalski już niedługo odświeży swój telefon systemem oznaczonym liczbą 8.1.
I chociaż na chwile obecną nie ma żadnej oficjalnie potwierdzonej listy zmian, to mówi się o ogólnym polepszeniu całego systemu. Zarówno mam na myśli ładniejszy, bardziej przejrzysty wygląd jak i zwiększoną stabilność i funkcjonalność urządzenia. Nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć. No tak, ale kto się ma cieszyć? Z pewnością wszyscy właściciele Lumi oznaczonych x20, oraz x25. Ponieważ te modele ( z wyjątkiem 620) wymienia się w pierwszej kolejności gdy tylko zaczyna się temat o aktualizacji systemu do 8.1.

Windows-Phone-8_1-Blue1

Ach, i zapomniałbym. Jeśli jesteście niecierpliwi i nie możecie się doczekać aż powstaną oficjalne, ogólnodostępne wersje najnowszego systemu WP to za jedyne 19$ możecie założyć konto deweloperskie, które da Wam możliwość pobierania najnowszych systemów operacyjnych oraz dodawania różnych materiałów do sklepu Windows Marketplace.

Podsumowując, mam taką cichą nadzieję, że nowy Windows Phone w końcu przekona mnie do siebie. Niestety, obecna wersja nie była w stanie tego zrobić, nawet po kilku długich i ciężkich próbach…

0