Wyciekły zdjęcia HTC One Mini

Niedawno pisaliśmy o różnych plotkach na temat mniejszej wersji flagowca HTC, a już dzisiaj dotarło do nas całkiem sporo zdjęć, które zdradzają wygląd telefonu o nazwie kodowej HTC M4. Więcej znajdziecie w dalszej części wpisu
Estońska strona Forte udostępniła zdjęcia jakie im się udało zdobyć. Można na nich zobaczyć wcześniej wspomnianego M4 wraz z większym bratem. Trzeba przyznać, że bardzo dobrym krokiem jest zostawienie bryły One i wyposażenie “malucha” w aparat UltraPixel i technologię Beats Audio. Według plotek w HTC One Mini ma zostać wyposażony w 4,3″ wyświetlacz o rozdzielczości 720p, 2 rdzeniowy procesor (prawdopodobnie Snapdragon), 1-1,5 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej.

               htc one mini gsmarena_002 gsmarena_003
                                  gsmarena_004 gsmarena_005

Smartfon ten ma być obsługiwany przez Androida w wersji 4.2.2 i ma posiadać nakładkę Sense 5. Jak wiadomo ma być to największy konkurent dla niedawno zaprezentowanego Samsunga Galaxy S4 Mini. Ostatnią rzeczą o której warto powiedzieć jest cena, ma ona wynosić ok 400€, co przy obecnym kursie walut daje 1700 zł. Jednak moim zdaniem taka kwota za pomniejszoną wersję One jest przesadzona i raczej będzie ona oscylowała w granicach 300€.

0