Wyciekły zdjęcia Huawei Ascend Mate 2!

Tegoroczny model Mate został wprowadzony w pierwszym kwartale 2013 roku i jeśli pamiętacie to przyznacie mi rację, że Huawei tym telefonem zadziwił ogromną liczbę osób. Po pierwsze smartfon był na prawdę duży za sprawą 6,1″ ekranu, a po drugie oferował świetną wydajność i ponad 4000 mAh baterię. Już możemy być pewni, że chiński producent ma przygotowany model, który zastąpi Mate’a. Więcej w dalszej części wpisu.

Na poniższych zdjęciach możemy zauważyć, że Huawei zdecydował się na wprowadzenie kilku kosmetycznych zmian względem poprzednika. “Plecki” urządzenia są wygięte niczym w Moto X, a srebrna ramka otaczająca bryłę smartfona została wykonana z przetartego aluminium, które również możemy dostrzec na pokrywie baterii. Takie zmiany powoduję, że możemy się spodziewać na prawdę atrakcyjnego sprzętu.

gsmarena_002  gsmarena_003 gsmarena_004

Specyfikacja techniczna póki co pozostaje nieznana. Plotki mówią o tym, że rozmiar ekranu pozostanie bez zmian, ale za to zwiększy się jego rozdzielczość do 1920 x 1080 pikseli. Również możemy się spodziewać zwiększenia ilości pamięci RAM, która teraz miałaby mieć 3 GB. Natomiast procesor zostanie wymieniony na mocniejszą, ale również cztero rdzeniową jednostkę. Niestety nic nie wiadomo na temat aparatu i baterii.

Premiera urządzenia prawdopodobnie odbędzie się w przeciągu dwóch kolejnych miesięcy, z racji sporej części imprez, na których producenci wystawią swoje najnowsze modele.

Zdjęcie wpisu przedstawia model Ascend Mate.

0