Wygięty LG G Flex może pojawić się w zmniejszonej wersji

Przed premierą smartfona G Flex który ma wygięty wyświetlacz, jedyne pytania jakie się pojawiały to: Czy to ma sens? Okazuje się że tak, bo być może zobaczymy mniejszą wersję G Flex’a.

Na rynku smartfonów z wygiętymi ekranami, model G Flex jest jedną z najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Konkurencja nie jest zbyt duża, wliczając w to kilka urządzeń od mało znanych, chińskich producentów, i modelu Galaxy Round który jest najmocniejszą propozycją. Ekran w G Flex ma przekątną aż 6 cali, co może skutecznie odstraszać potencjalnych nabywców, gdyż jest prawie tak duży jak tablet. LG jednak, pracuje nad wersją Mini, i ma zamiar zastosować ekran z przedziału od 5-5,70 cala. Po Designie można spodziewać się tego samego co znajdziemy w G Flex’ie. Warto wspomnieć, że model ten jest wyposażony w procesor Snapdragon 800 4x 2,26GHz, 2 GB pamięci RAM, 6 calowy ekran o rozdzielczości 720×1280 (245 ppi), 32 GB wbudowanej pamięci ROM oraz aparat z matrycą 13 MP.

lg-g-flex

 

Trzeba mieć nadzieje, że wersja Mini tego smartfonu, nie podzieli losu G2 Mini, który z urządzenia z wysokiej półki spadł do średniej.

0