Zdjęcia obudowy tańszego iPhone’a

 Nie od dziś wiadomo, że Apple to firma prestiżowa i z tradycją. Każde kolejne urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka jest w swojej kategorii niemalże majstersztykiem. Jednakże cena jaką musimy zapłacić za fabrycznie nowe urządzenia tego producenta jest dla wielu niemalże zaporowa. Wydawać by się mogło, że Apple nie będzie się tym przejmował, a tymczasem…

W sieci coraz głośniej o tańszej wersji iPhone’a. Ma być ona osłabiona względem podstawowej wersji i ma mieć zmieniony wygląd. Na pierwszy rzut oka plastikowe i kolorowe tylne części obudowy przypominają iPhone 3G i 3GS. Póki co nie wiemy jaka będzie specyfikacja urządzenia i jakie będą jego wymiary. Natomiast z niepewnego źródła wiadomo, że cena za to “mydelniczkowe” urządzenie będzie wynosić 349$(16 GB).

techdy-budget-iphone-1

Poniżej zamieszczam zdjęcia obudowy tańszego iPhone’a w kilku kolorach. A jak wam się widzi taka polityka Apple? Według was to dobrze, że celują w kolejne segmenty rynku, czy też źle ze względu zerwania tradycji urządzeń prestiżowych? Piszcie w komentarzach.

 gsmarena_001

0